מערכת ה CRM המובילה לניהול תרומות וגיוס כספים

Powerlink מפתחת את הקהילה על ידי הנגשה, ללא עלות, של מערכת CRM טכנולוגית מתקדמת המציעה פתרונות לניהול פשוט של גיוס כספים ותרומות אשר יאפשרו לעמותות לממש בצורה הטובה והיעילה ביותר את מטרותיהן ולהתרכז בפעילות החשובה באמת.

 מערכת לניהול עמותה | Powerlink CRM

עמותות שעובדות עם מערכת Powerlink

פעול"ה
henig
בלב אחד
זכותי
העמותה למען הקשיש
אופק
האגודה
תא לחיים
נתיב בטוח
איתנים
ניהול תהליך גיוס התרומות | Powerlink CRM

נהלו את תהליך גיוס התרומות מקצה לקצה בתוך מערכת הCRM 

Powerlink מספקת פתרון תוכנה אידיאלי לניהול עמותה אשר באמצעותה תוכלו לקלוט פניות של מקורות מימון לתוך המערכת. עקבו אחר התקדמות גיוס התרומות לאורך כל התהליך באמצעות תצוגות נוחות לשימוש ולוחות בקרה ויזואליים. בנוסף, תוכלו לנהל טפסי תרומה ולבצע חתימה דיגיטלית דרך המערכת.

נהלו את גיוס הכספים שלכם באמצעות הנהלת חשבונות פשוטה

מערכת Powerlink  משלבת תוכנת הנהלת חשבונות לעמותות אשר מאפשרת ניהול כספים יעיל ומדויק. צרו והפיקו מתוך המערכת מגוון מסמכים חשבונאיים ושלחו אותם בקליק דרך דוא"ל,  צרו התממשקות למסוף סליקת אשראי ובצעו את גיוס הכספים מתוך המערכת.

ניהול גיוס כספים  | Powerlink CRM
 ניהול הקשר עם התורמים | Powerlink CRM

שמרו על קשר עם התורמים שלכם באמצעות פעולות אוטומטיות

צרו תהליכי עבודה אוטומטיים אשר יסייעו לכם לנהל את הקשר עם התורמים שלכם משלב יצירת הקשר הראשוני. שלחו מכתב תודה לתורמים באמצעות הודעות אוטומטיות ב- SMS או דוא"ל מתוך המערכת וצרו משימות אוטומטיות עבור מגייסי התרומות שלכם ליצירת קשר עם תורמים שפנו בעבר.

נתחו את פעילות העמותה באמצעות כלי BI מתקדמים

נצלו את כלי ניתוח ומדידת הנתונים המצויים ב Powerlink CRM וצרו תרשימים ודוחות ויזואליים שיאפשרו לכם להתאים מתנדבים לפעילויות בקלות ולעקוב אחר גיוס התרומות. בנו לוחות בקרה ונתחו נתונים אודות סוג התרומות והמתנדבים בפילוח לפי אזור מגורים בתקופות זמן שונות.

לוחות בקרה לניתוח פעילות עמותה | Powerlink CRM

Powerlink נותנת באהבה

Powerlink תורמת לעמותות וארגונים זכאים את שירותי המערכת ללא עלות. תוכנית הזכאות כוללת 10 משתמשים ראשונים בחינם. מעל 10 משתמשים עמותות וארגונים זכאים יקבלו עד 50 אחוז הנחה מעלות התוכניות הקיימות.

מחירון חבילות
 מחירון חבילות פאוורלינק  | Powerlink CRM

הצטרפות לתוכנית העמותות

Powerlink תורמת את שירותיה ללא עלות לעמותות וארגונים ללא מטרות רווח. המעוניינים מוזמנים להשאיר פניה לבקשה ולצרף את פרטי העמותה או הארגון.
השארת פניה לבקשה